Okulary Progresywne

Zdrowie w dobrym stylu

Okulary progresywne są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dwóch, a czasami trzech par okularów, aby dobrze widzieć na daleką, bliską i pośrednią odległość. Adaptacja do okularów progresywnych jest indywidualna i zajmuje od kilkunastu minut do nawet kilku miesięcy. Przy wyborze odpowiednich okularów progresywnych należy zwrócić uwagę na konstrukcję soczewek progresywnych, które możemy podzielić na indywidualne, optymalizowane, nowoczesne i konwencjonalne.

Indywidualne soczewki progresywne dają najlepsze widzenie we wszystkich odległościach, gdyż są zaprojektowane i dopasowane pod osobiste parametry danego użytkownika okularów.

Rejestracja na badania – wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się do jednego z Naszych specjalistów

Soczewki progresywne są zdrowe dla oczu. Nie męczymy wzroku patrząc z wysiłkiem przez nieodpowiednie moce (np. spoglądanie w okularach do czytania w dal osłabia akomodację).

Okulary progresywne są bardzo estetyczne – brak w nich widocznej linii podziału między strefą do dali i do bliży. Płynne przejście między mocami okularowymi zapewnia duży komfort patrzenia.

Po wykonaniu badania w naszym gabinecie oferujemy Państwu na wykonane okulary pełną GWARANCJĘ ADAPTACJI (w razie ewentualnych niedogodności gwarantujemy bezpłatną wymianę soczewek progresywnych na dowolne soczewki wybrane przez Państwa).

ZOBACZ JAK DZIAŁAJĄ OKULARY PROGRESYWNE